دستگاه فتوکپی استوک

 

 

دستگاه فتوکپی استوک چیست ؟

در کشورهای اروپایی و آمریکا کلیه فروش و تعمیرات دستگاه های فتوکپی انحصارا توسط نمایندگان رسمی برندهای تولیدکننده انجام می پذیرد . با معرفی مدل جدید یک دستگاه ٬‌ نمایندگان رسمی در یک بازه زمانی تعریف شده خدمات و تامین قطعات برای مدل های قدیمی تر را محدود میکنند و با تخفیفات و پیشنهادات ویژه مشتریان خود را ترغیب به تعویض این دستگاه ها با مدل جدید معرفی شده می نمایند .

دستگاه کارکرده قدیمی پس از بازدید و رفع ایرادات توسط نمایندگی رسمی ٬‌

برای فروش به بازار کشورهای جهان سوم فرستاده می شوند .

به این دستگاه ها اصطلاحا دستگاه فتوکپی استوک گفته میشود .

 

مزایای دستگاه فتوکپی استوک :

 

۱- قیمت بسیار پایین تر در مقایسه با دستگاه نو :

قیمت یک دستگاه فتوکپی استوک بین ۲۰٪ تا ۵۰٪‌ قیمت دستگاه نو آن مدل می باشد .

این اختلاف قیمت با توجه به سلامت و کارایی دستگاه های فتوکپی استوک و تفاوت ناچیز کیفیتی

با دستگاه های نو ٬‌ مهمترین عامل برای انتخاب این دستگاه ها

و بزرگترین مزیت این دستگاه ها می باشد .

به عنوان مثال دستگاه شارپ MXM453 به صورت نو قیمتی حدود ۱۷-۱۸ میلیون تومان دارد ٬ در حالی قیمت یک دستگاه استوک MXM453 حدود ۵-۶ میلیون تومان می باشد .

 

۲- کیفیت :‌

دستگاه های استوک وارداتی از کشورهای صنعتی و پیشرفته به صورت آماده به کار از کشور مبدا صادر می شوند و با توجه به استفاده از مواد مصرفی و قطعات یدکی اورجینال و تحت پشتیبانی بودن توسط نمایندگان رسمی در کشور مبدا ٬ وضعیت کیفیتی این دستگاه ها بسیار بالا می باشند و تفاوت زیادی با دستگاه های نو ندارند .

در هنگام خرید دستگاه های استوک حتما به وضعیت ظاهری و داخل دستگاه توجه کنید . در دستگاه های استوک ٬‌به هیچ عنوان خبری از گرد و خاک اضافه ٬‌پودر تونر اضافه و … در داخل دستگاه نیست و وضعیت ظاهری دستگاه تا ۹۰٪ شبیه به دستگاه نو می باشد .

 

۳- گارانتی :‌

اکثر شرکت های معتبر عرضه کننده دستگاه های استوک در داخل کشور ٬‌دستگاه های استوک خود را همراه با گارانتی عرضه می کنند . پس از بررسی اعتبار گارانتی شرکت فروشنده ٬‌ میتوان با خیال راحت این دستگاه ها را خریداری کرد ٬‌با اطمینان از اینکه در صورت بروز هر گونه ایراد اولیه در این دستگاه ها پس از خرید ٬‌شرکت فروشنده موظف به رفع آن ایراد به صورت کاملا رایگان می باشد .

درباره محمد ارسطوئی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *